UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na tym odcinku strazak powinien znajdowac sie na prawym pasie, (jedyne wytlumaczenie to ze chcial zawroci, zawracał? nie wiem czy jest tam taka mozliwosc, na zdjeciu jest zamknieta brama i znak stop, wiec ? )