UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na tym odcinku strazak powinien znajdowac sie na prawym pasie, (jedyne wytlumaczenie to ze chcial zawroci, zawracał? nie wiem czy jest tam taka mozliwosc, na zdjeciu jest zamknieta brama i znak stop, wiec ? )