UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowieku! Audi wbiło się w toyotę, która stała na światłach awaryjnych w terenie zabudowanym, tuż za przystankiem i przejściem dla pieszych!
Człowieku! Audi wbiło się w toyotę, która stała na światłach awaryjnych w terenie zabudowanym, tuż za przystankiem i przejściem dla pieszych!