149
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wyborca Dudy - Bedziemy nie glosowac.
(2020.05.30)
@Zbyszek1 - Masz racje komuchu.
(2020.05.30)
Czy to kiełbasa wyborcza typu pisowskiego?
(2020.05.31)

info

4  
  5
Do portu w Elblągu będą wchodzić chyba tylko barki, bo rzeka Elbląg ma zanurzenie tylko 4 metry, przekop pozbawiony jakiegokolwiek sensu
Gość7 (2020.05.31)

info

1  
  6
@patryjota - Jeżeli ktokolwiek jeszcze wiwatuje temu rządowi to ma poważne problemy z deklem
Gość7 (2020.05.31)
Jamaleg a ty zamiast przed monitorem. Powinienes być na górze we Fromborku i czekać na obchód.
(2020.05.31)

info

1  
  3
Trzaskowskiego i tych zielonych. To ta natura Kidawy zniesie która w Wisle z Czajki pływała.
(2020.05.31)

info

4  
  2
@Gość7 - tobie to nawet Tworki już nie pomogą
Kaczor (2020.05.31)
Ale tu Ruskich trolii.
(2020.05.31)

info

4  
  2
na tym portalu komentarze odpisują te same głupki etetowe nieroby co nic nie robią i wszystko im przeszkadza zabierają głoś o sprawach co znają się na nich jak świ nia na gwiazdach ale najmadrzejsi matka da miskę zupy naćpa się i siedzi pisze gupoty zabaczcie jaki to poziom tego mazania najlepiej kasę na przekop dać im do przechlania i na dopalacze tym ludziom pracować się nie chce
Kaczor (2020.05.31)

info

4  
  1