A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wyborca Dudy - Bedziemy nie glosowac.
@Zbyszek1 - Masz racje komuchu.
Czy to kiełbasa wyborcza typu pisowskiego?
Do portu w Elblągu będą wchodzić chyba tylko barki, bo rzeka Elbląg ma zanurzenie tylko 4 metry, przekop pozbawiony jakiegokolwiek sensu
@patryjota - Jeżeli ktokolwiek jeszcze wiwatuje temu rządowi to ma poważne problemy z deklem
Jamaleg a ty zamiast przed monitorem. Powinienes być na górze we Fromborku i czekać na obchód.
Trzaskowskiego i tych zielonych. To ta natura Kidawy zniesie która w Wisle z Czajki pływała.
@Gość7 - tobie to nawet Tworki już nie pomogą
Ale tu Ruskich trolii.
na tym portalu komentarze odpisują te same głupki etetowe nieroby co nic nie robią i wszystko im przeszkadza zabierają głoś o sprawach co znają się na nich jak świ nia na gwiazdach ale najmadrzejsi matka da miskę zupy naćpa się i siedzi pisze gupoty zabaczcie jaki to poziom tego mazania najlepiej kasę na przekop dać im do przechlania i na dopalacze tym ludziom pracować się nie chce