UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jerzy11 - PIS w Elblągu za kadencji Pana Wilka rządził ok. 2 lat. Od 1945 roku rządzi komuna i postkomuna i zapaść trwa. CZOŁEM TOWARZYSZE.
Solder
@Jerzy11 - PIS w Elblągu za kadencji Pana Wilka rządził ok. 2 lat. Od 1945 roku rządzi komuna i postkomuna i zapaść trwa. CZOŁEM TOWARZYSZE.
Solder