UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jerzy11 - PIS w Elblągu za kadencji Pana Wilka rządził ok. 2 lat. Od 1945 roku rządzi komuna i postkomuna i zapaść trwa. CZOŁEM TOWARZYSZE.

Solder

Anuluj