UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sikam ze śmiechu!! Lekarstwem na kryzys?! Kanał będzie miał tak żenuąca głębokośc, że tylko jachty bogaczy będą wychodzić w morze!!! To wcale nie polepszy sytuajci gosp. reogionu i nie przywroci świetności TRUSO!!!!!

Majkel DŹordan