UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Z i e l a r s k i- osiedle było budowane, jak zresztą i cały Elbląg, gdy furmanki stały na swoim podwórku, a obecne parkingi były często ogrodami z sadami drzew. Nie dziwacz więc proszę.
lelekdusiciel
@Z i e l a r s k i- osiedle było budowane, jak zresztą i cały Elbląg, gdy furmanki stały na swoim podwórku, a obecne parkingi były często ogrodami z sadami drzew. Nie dziwacz więc proszę.
lelekdusiciel