UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Z i e l a r s k i- osiedle było budowane, jak zresztą i cały Elbląg, gdy furmanki stały na swoim podwórku, a obecne parkingi były często ogrodami z sadami drzew. Nie dziwacz więc proszę.

lelekdusiciel

Anuluj