UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W normalnym kraju ten rowerzysta dostał by jeszcze odszkodowanie od spółdzielni, a w Polsce chcą go karać.
fcc
W normalnym kraju ten rowerzysta dostał by jeszcze odszkodowanie od spółdzielni, a w Polsce chcą go karać.
fcc