UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uwaga uwaga ! Pomórzmy naszej policji, oni są zajęc i pełnieniem czynności śpiąc w radiowozach często na ulicy okrężnej albo trochę dalej na jagodowej, można też spotkać naszych bohaterów pod wiatą starego Elbląga Zdrój w sennym letargu.

Gestum

Anuluj