UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uwaga uwaga ! Pomórzmy naszej policji, oni są zajęc i pełnieniem czynności śpiąc w radiowozach często na ulicy okrężnej albo trochę dalej na jagodowej, można też spotkać naszych bohaterów pod wiatą starego Elbląga Zdrój w sennym letargu.
Gestum