28
11.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Faceta powyzej nie znam, ale co do warsztatów to jest w Elblagu oszust, który powinien miec juz 10 razy sfajczony zaklad. .Jego ulubione triki to: wykrecanie dobrych czesci z naprawianego auta, wyimaginowane ceny, naprawa, która nie daje rezultatu a kasuje jak by naprawil, faktury i rachunki dla niego nie istnieja. Zal tylko ludzi, dlatego warto zapytac dookola czy go znaja, przeczytac komentarz
(2020.05.12)
Na 99,9% porachunki. Skrajnie rzadko takie czyny są robione bez powodu. Zazwyczaj z zemsty dochodzi do wybijania okien, uszkadzania lub podpaleń auta, itp
(2020.05.12)

info

9  
  0
Mam nadzieje że dobrze właściciel sprał tego skur. .. .. zanim dojechała policja, i beknie za to szybko wysypując kolege i zleceniodawce. ZDROWIA dla właściciela.
Zadowolony_Klient (2020.05.12)

info

24  
  0
Na bank sypnie drugiego. Szczególnie jeśli zaproponują mu układ nie do odrzucenia, że dostanie mniejszy wyrok jeśli sypnie. Gdy pali się pod tyłkiem kolegów nie ma.
Kkkkk1 (2020.05.12)

info

6  
  0
Pomyliła jak już coś ja nie obrażam, nie miałam tego na myśli i proszę se darowac te zbędne komentarze, jak podpalili dla mnie są bezmozgowcami A i jak już coś to POMYLILA JESTEM ONA SK0NCZYLAM!!
(2020.05.12)
"Co za downy mieszkają w tym Elblągu"Pamiętam w latach 1998-2004 Elbląg zwany był wioską olimpijską - popularne było chodzenie wszędzie w dresach (widziałem w dresie - three stripes, tatę na chrzcinach swojego dziecka!). Teraz ci ludzie mają dorosłe dzieci i stąd ten poziom mieszkańców naszego miasta. Nic się nie zmieniło, tylko dresów nie noszą.
(2020.05.12)
Niezadowoliny klient zapewne
Jacho (2020.05.12)

info

3  
  2
napisz o kogo chodzi, ku przestrodze dla innych!
(2020.05.12)
jak ty brzydko piszesz ty koniobijco nieustanny
(2020.05.12)
Sam jesteś nuda
(2020.05.12)