A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Faceta powyzej nie znam, ale co do warsztatów to jest w Elblagu oszust, który powinien miec juz 10 razy sfajczony zaklad. .Jego ulubione triki to: wykrecanie dobrych czesci z naprawianego auta, wyimaginowane ceny, naprawa, która nie daje rezultatu a kasuje jak by naprawil, faktury i rachunki dla niego nie istnieja. Zal tylko ludzi, dlatego warto zapytac dookola czy go znaja, przeczytac komentarz
Na 99,9% porachunki. Skrajnie rzadko takie czyny są robione bez powodu. Zazwyczaj z zemsty dochodzi do wybijania okien, uszkadzania lub podpaleń auta, itp
Mam nadzieje że dobrze właściciel sprał tego skur. .. .. zanim dojechała policja, i beknie za to szybko wysypując kolege i zleceniodawce. ZDROWIA dla właściciela.
Na bank sypnie drugiego. Szczególnie jeśli zaproponują mu układ nie do odrzucenia, że dostanie mniejszy wyrok jeśli sypnie. Gdy pali się pod tyłkiem kolegów nie ma.
Pomyliła jak już coś ja nie obrażam, nie miałam tego na myśli i proszę se darowac te zbędne komentarze, jak podpalili dla mnie są bezmozgowcami A i jak już coś to POMYLILA JESTEM ONA SK0NCZYLAM!!
"Co za downy mieszkają w tym Elblągu"Pamiętam w latach 1998-2004 Elbląg zwany był wioską olimpijską - popularne było chodzenie wszędzie w dresach (widziałem w dresie - three stripes, tatę na chrzcinach swojego dziecka!). Teraz ci ludzie mają dorosłe dzieci i stąd ten poziom mieszkańców naszego miasta. Nic się nie zmieniło, tylko dresów nie noszą.
Niezadowoliny klient zapewne
napisz o kogo chodzi, ku przestrodze dla innych!
jak ty brzydko piszesz ty koniobijco nieustanny
Sam jesteś nuda