UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomyliła jak już coś ja nie obrażam, nie miałam tego na myśli i proszę se darowac te zbędne komentarze, jak podpalili dla mnie są bezmozgowcami A i jak już coś to POMYLILA JESTEM ONA SK0NCZYLAM!!
Pomyliła jak już coś ja nie obrażam, nie miałam tego na myśli i proszę se darowac te zbędne komentarze, jak podpalili dla mnie są bezmozgowcami A i jak już coś to POMYLILA JESTEM ONA SK0NCZYLAM!!