Wybrany wątek opinii
Jak można sprawiać komuś przykrość?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
"Co za downy mieszkają w tym Elblągu"Pamiętam w latach 1998-2004 Elbląg zwany był wioską olimpijską - popularne było chodzenie wszędzie w dresach (widziałem w dresie - three stripes, tatę na chrzcinach swojego dziecka!). Teraz ci ludzie mają dorosłe dzieci i stąd ten poziom mieszkańców naszego miasta. Nic się nie zmieniło, tylko dresów nie noszą.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
jak ty brzydko piszesz ty koniobijco nieustanny
Do moderacji
Odpowiedz
1
3