Wybrany wątek opinii

Faceta powyzej nie znam, ale co do warsztatów to jest w Elblagu oszust, który powinien miec juz 10 razy sfajczony zaklad. .Jego ulubione triki to: wykrecanie dobrych czesci z naprawianego auta, wyimaginowane ceny, naprawa, która nie daje rezultatu a kasuje jak by naprawil, faktury i rachunki dla niego nie istnieja. Zal tylko ludzi, dlatego warto zapytac dookola czy go znaja, przeczytac komentarz
(2020.05.12)
napisz o kogo chodzi, ku przestrodze dla innych!
(2020.05.12)
lata temu slyszalem historie z pierwszej reki, mechanik wymienil kobiecie klocki hamulcowe pomalowal i zalozyl jako nowe = profit, czy sie zorientowala ? nie sądzę
(2020.05.12)
Czy to ten cwaniak z Bytomskiej ? Wycinanie katalizatorów, podmiana alternatora, lakierowanie klarem meblowym własnemu kuzynowi pół zawieszenia w sprowadzonym aucie wymienił dwa razy. A zakład na lewo 10 lat prowadzi.
Szkoda gadać (2020.05.12)
Pewnie chodzi o Auto Technikę. Technika robienia klienta w ch. .ja.
KWP (2020.05.12)
To stary trik jak klocki piszczą, a mają jeszcze sporo okładzin ciernych, kanty się jedzie kątówką, a klocek z zewnątrz maluje sprayem. Taki jeden Marek B. tak robił u siebie w garażu, a później pracował w autoryzowanych serwisach m. in. Renault, Opel.
Anonimek1 (2020.05.13)
Powrót do komentarzy