Wybrany wątek opinii
Faceta powyzej nie znam, ale co do warsztatów to jest w Elblagu oszust, który powinien miec juz 10 razy sfajczony zaklad. .Jego ulubione triki to: wykrecanie dobrych czesci z naprawianego auta, wyimaginowane ceny, naprawa, która nie daje rezultatu a kasuje jak by naprawil, faktury i rachunki dla niego nie istnieja. Zal tylko ludzi, dlatego warto zapytac dookola czy go znaja, przeczytac komentarz
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
napisz o kogo chodzi, ku przestrodze dla innych!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
lata temu slyszalem historie z pierwszej reki, mechanik wymienil kobiecie klocki hamulcowe pomalowal i zalozyl jako nowe = profit, czy sie zorientowala ? nie sądzę
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Czy to ten cwaniak z Bytomskiej ? Wycinanie katalizatorów, podmiana alternatora, lakierowanie klarem meblowym własnemu kuzynowi pół zawieszenia w sprowadzonym aucie wymienił dwa razy. A zakład na lewo 10 lat prowadzi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Pewnie chodzi o Auto Technikę.
Technika robienia klienta w ch. .ja.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
To stary trik jak klocki piszczą, a mają jeszcze sporo okładzin ciernych, kanty się jedzie kątówką, a klocek z zewnątrz maluje sprayem. Taki jeden Marek B. tak robił u siebie w garażu, a później pracował w autoryzowanych serwisach m. in. Renault, Opel.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0