A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wygląda na zlecenie. Komuś się wydaje, że jest mocny? Emblonska bandziorka. Hehe patafianyz prowincji
lata temu slyszalem historie z pierwszej reki, mechanik wymienil kobiecie klocki hamulcowe pomalowal i zalozyl jako nowe = profit, czy sie zorientowala ? nie sądzę
czy to ten sam podpalacz co na Nowodworskiej, gdzie splonęlo 8 aut i policja do dziś przez pol roku nie wyjasnila sprawy. ?
Czy to ten cwaniak z Bytomskiej ? Wycinanie katalizatorów, podmiana alternatora, lakierowanie klarem meblowym własnemu kuzynowi pół zawieszenia w sprowadzonym aucie wymienił dwa razy. A zakład na lewo 10 lat prowadzi.
@co mi zrobisz jak mnie zlapies - pisze się co mi zrobisz jak mnie złapiesz, ,a nie co mi zrobisz jak mnie złapies, ,poprawiasz innych a sam masz literówki, ,żenada
Pewnie chodzi o Auto Technikę.
Technika robienia klienta w ch. .ja.
To stary trik jak klocki piszczą, a mają jeszcze sporo okładzin ciernych, kanty się jedzie kątówką, a klocek z zewnątrz maluje sprayem. Taki jeden Marek B. tak robił u siebie w garażu, a później pracował w autoryzowanych serwisach m. in. Renault, Opel.
filonowicza szukaja haha