UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faceta powyzej nie znam, ale co do warsztatów to jest w Elblagu oszust, który powinien miec juz 10 razy sfajczony zaklad. .Jego ulubione triki to: wykrecanie dobrych czesci z naprawianego auta, wyimaginowane ceny, naprawa, która nie daje rezultatu a kasuje jak by naprawil, faktury i rachunki dla niego nie istnieja. Zal tylko ludzi, dlatego warto zapytac dookola czy go znaja, przeczytac komentarz