UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Co za downy mieszkają w tym Elblągu"Pamiętam w latach 1998-2004 Elbląg zwany był wioską olimpijską - popularne było chodzenie wszędzie w dresach (widziałem w dresie - three stripes, tatę na chrzcinach swojego dziecka!). Teraz ci ludzie mają dorosłe dzieci i stąd ten poziom mieszkańców naszego miasta. Nic się nie zmieniło, tylko dresów nie noszą.