43
02.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ciamciarak a nie kierowca
(2020.05.03)

info

2  
  0
@Mmust - Tam są same zakręty
(2020.05.03)
!00 zł mandatu !!!!! Czy ta policja już całkiem na głowę upadła????? Wieśniak zap. .. .la, wpada do rowu a oni mu dają 100 zł mandatu !!! Ludzie, gdzie my żyjemy? Chyba w jakimś totalnym bezprawiu jakie dzieje się na drogach a policja daje mandat na lizaki !!! Szok !!! Ciekawe jakby kogoś na poboczu potrącił np. rowerzystę albo pieszego?
(2020.05.03)

info

5  
  0
Wieśniaczki lubią rowy melioracyjne, bo często w nich lądują. Policjanci zamiast 100 złotowego mandatu powinni jeszcze wieśniaka poklepać po plecach.
rowiasty (2020.05.03)

info

3  
  1
Zabrać prawo jazdy.
(2020.05.03)

info

2  
  1
Mamy teraz grupy policjantów "Speed"a potrzebujemy jeszcze specjalnej grupy "Wieś", która tylko na wsiach powinna operować i robić tam rzeczywisty porządek, bo naprawdę są na wsiach potrzebni, praktycznie nieodzowni, patrząc, co tam się wyprawia.
(2020.05.03)

info

4  
  1
Faceci w tym wieku to chlopcy niestety. Potem zabawa konczy sie w rowie. dobrze ze nikogo nie zabil.
(2020.05.03)

info

4  
  0
A uważam że nie bo hociaż
Gustuje em sek (2020.05.03)

info

0  
  1
Quattro nie pomogło :\
Lsb (2020.05.03)

info

1  
  0
@Cogitans - Kiedys koszarowy stawaly publicznie i pily a teraz to norma?pokrecilo cie?
(2020.05.03)