A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciamciarak a nie kierowca
@Mmust - Tam są same zakręty
!00 zł mandatu !!!!! Czy ta policja już całkiem na głowę upadła????? Wieśniak zap. .. .la, wpada do rowu a oni mu dają 100 zł mandatu !!! Ludzie, gdzie my żyjemy? Chyba w jakimś totalnym bezprawiu jakie dzieje się na drogach a policja daje mandat na lizaki !!! Szok !!! Ciekawe jakby kogoś na poboczu potrącił np. rowerzystę albo pieszego?
Wieśniaczki lubią rowy melioracyjne, bo często w nich lądują. Policjanci zamiast 100 złotowego mandatu powinni jeszcze wieśniaka poklepać po plecach.
Zabrać prawo jazdy.
Mamy teraz grupy policjantów "Speed"a potrzebujemy jeszcze specjalnej grupy "Wieś", która tylko na wsiach powinna operować i robić tam rzeczywisty porządek, bo naprawdę są na wsiach potrzebni, praktycznie nieodzowni, patrząc, co tam się wyprawia.
Faceci w tym wieku to chlopcy niestety. Potem zabawa konczy sie w rowie. dobrze ze nikogo nie zabil.
A uważam że nie bo hociaż
Quattro nie pomogło :\
@Cogitans - Kiedys koszarowy stawaly publicznie i pily a teraz to norma?pokrecilo cie?