UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

!00 zł mandatu !!!!! Czy ta policja już całkiem na głowę upadła????? Wieśniak zap. .. .la, wpada do rowu a oni mu dają 100 zł mandatu !!! Ludzie, gdzie my żyjemy? Chyba w jakimś totalnym bezprawiu jakie dzieje się na drogach a policja daje mandat na lizaki !!! Szok !!! Ciekawe jakby kogoś na poboczu potrącił np. rowerzystę albo pieszego?