A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
36 lat i nadal głupi, pewnie już taki umrze.
@Phihihi - Zanim cos skomentujesz, najpierw przeczytaj artykuł. Aha: ze zrozumieniem!
100 zł. .szał ! Sie. .. wyklepie.
@Cogitans - mi konkretnie indywidualnie te osoby nie interesuja, nie obchodza, nie znam ich, i nawet mi nie przeszkadza ich obecnosc bo nie robily zadymy czy czegos w tym stylu, intereresuje mnie jak to jest ze ludzie mlodzi to raz gdzie nie powinny byc w posiadaniu alkoholu w koncu w sklepach sprzedaz jest od 18 lat a one nie wygladaly na tyle, na zywca sobie pija alkohol w miejscu niedozwolonym i to jeszcze pod bokiem patroli policyjnych ktore udaja ze pracują, to na co te podatki ida, ich praca jest jałowa, rownie dobrze moga jechac do lasu i sie schowac, a na ulicach postawic manekiny poprzebierane w mundury
Zakładam się że gość nie pomyślał kurcze mam drugie życie albo i co gorsze na wózku nie będę jeździł do końca życia tylko wydzwaniał po rodzinie, znajomych że auto rozdupczyl.
@ramzes - Hahha, to spojrz na podloge nad tylnym zawieszeniem-zbiornikiem paliwa. Sporo a4b6,b7 tam gnije. Polecam
Dobrze, że wyleciał z drogi a nie przyj. .w kogoś znad przeciwka. Bo byłaby rzeźnia na ludziach. I coroczne wycieczki na groby.
niech zgadnę. .. .zrobili mu test i miał COVID-a !!!; ((; ))
Haha kupię kata dobra kasa. pozdro ci co nie ujmują podniesc z ziemi $$
Dobry ojciec, mądry syn. Brawo.