A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to mamy Policję XXI wieku !!!! Zastanawiam się jak ich ocenić, ale powiem szczerze trudno coś pozytywnego powiedzieć?
Mandat 100 zł? Śmiech na sali i kabaret jednocześnie. Boziu kopsni rozumu
Dlaczego tylko 100zł, To Pirat Drogowy.