UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mamy teraz grupy policjantów "Speed"a potrzebujemy jeszcze specjalnej grupy "Wieś", która tylko na wsiach powinna operować i robić tam rzeczywisty porządek, bo naprawdę są na wsiach potrzebni, praktycznie nieodzowni, patrząc, co tam się wyprawia.