UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy teraz grupy policjantów "Speed"a potrzebujemy jeszcze specjalnej grupy "Wieś", która tylko na wsiach powinna operować i robić tam rzeczywisty porządek, bo naprawdę są na wsiach potrzebni, praktycznie nieodzowni, patrząc, co tam się wyprawia.