UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy teraz grupy policjantów "Speed"a potrzebujemy jeszcze specjalnej grupy "Wieś", która tylko na wsiach powinna operować i robić tam rzeczywisty porządek, bo naprawdę są na wsiach potrzebni, praktycznie nieodzowni, patrząc, co tam się wyprawia.


Anuluj