UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

!00 zł mandatu !!!!! Czy ta policja już całkiem na głowę upadła????? Wieśniak zap. .. .la, wpada do rowu a oni mu dają 100 zł mandatu !!! Ludzie, gdzie my żyjemy? Chyba w jakimś totalnym bezprawiu jakie dzieje się na drogach a policja daje mandat na lizaki !!! Szok !!! Ciekawe jakby kogoś na poboczu potrącił np. rowerzystę albo pieszego?


Anuluj