A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
https://moneyv.wp.pl/gospodarka/tarcza-finansowa-juz-dziala-to-przyzwoite-pieniadze-6505418144311425v.html. Przeczytaj - o skonfrontuj ze słowami "„Rząd próbuje przerzucać odpowiedzialność finansową na najsłabszych, nie wspierając przedsiębiorców w odpowiedni sposób, czego efektem są zwolnienia, brak środków do życia dla osób prowadzących jednoosobowe firmy. Jako Lewica będziemy walczyć o to, by to zmienić. W Sejmie głosowaliśmy ostatnio nad tak zwaną tarczą 3.0, która jest totalnym chaosem. Walczyliśmy o każdy zapis, który by nie obciążał pracowników konsekwencjami tego, co się dzieje - mówiła posłanka pod Pomnikiem Odrodzenia”. KTOŚ TU KŁAMIE
Może sam pomysł socjalizmu nie był zły dla biedniejszych mieszkańców, ale to co robili komuchy to było haniebne i wypaczjące wszelkim normą.
Leśne dziadki przypominacie Kabaret Starszych Panów niż ludzi poważnych
Taka "lewica"składająca kwiaty u stóp króla świętująca 1 Majowe święto ludzi pracy :)dobre ): dobre :)Sztandar wyprowadzić było już dawno temu a oni nadal maszerują :)Międzynarodówka była? :)Ja robotnik a myślę, ze nas wielu z chęcią pójdę świętować tyle, ze nie w to miejsce i nie z wami towarzysze
Uraaaa, uraaa, tawariszcz Ilija zywiot
Przedstawiciele komunistycznej tyrani składali kwiatki swoim ofiarom.
"to tereny śródmiejskie i powinny być ściśle zurbanizowane"a ja uwazam ze miasto powinno sie rozrastac a nie zabunkrowywac sie od srodka skrzyzowaniami ktore nie dodaja uroku tylko powielaja schemat betonowej dżungli, miasto przyjazne dla samochodów nie dla czlowieka, wszedzie te parszywe autaludzie nie maja gdzie stawac, niech wyburza pare blokow w centrum i zrobia parking pietrowy jak w Gdansku, lepiej pozbyc sie wszystkiego co daje jakas namiastke przestrzeni i spokoju, a pozniej windowac ceny metra kwadratowego bo to jakies mityczne zurbanizowane centrum gdzie kazdy by chcial sie pochwalic jaki to jest pepek swiata
@Eblloong - Właśnie w komentarzu widać Twoje wykształcenie. Robol też człowiek zapamiętaj to sobie raz na zawsze i nie obrażaj innych. Przecież wykształconej osobie ha, ha to nie przystoi.
wpisy, jakby to jeden pisowski troll z kaliningradzkiego okręgu, czasami lepiej się nie odezwać niż napisac głupotę. Zeby nie było
nigdy w życiu nie glosowałem na tzw lewicę i tzw. prawicę i nie będę, bo, jak wielu nie mam swojej partii, nie jestem niczyim elektoratem, ale jak ktos mi nie przeszkadza, to niech świętuje i się gromadzi, a pis mi przeszkadza.