UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"to tereny śródmiejskie i powinny być ściśle zurbanizowane"a ja uwazam ze miasto powinno sie rozrastac a nie zabunkrowywac sie od srodka skrzyzowaniami ktore nie dodaja uroku tylko powielaja schemat betonowej dżungli, miasto przyjazne dla samochodów nie dla czlowieka, wszedzie te parszywe autaludzie nie maja gdzie stawac, niech wyburza pare blokow w centrum i zrobia parking pietrowy jak w Gdansku, lepiej pozbyc sie wszystkiego co daje jakas namiastke przestrzeni i spokoju, a pozniej windowac ceny metra kwadratowego bo to jakies mityczne zurbanizowane centrum gdzie kazdy by chcial sie pochwalic jaki to jest pepek swiata