A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie Wojtek Rudnicki ???
Nie było większego zaprzanstwa, ani większego ludobójstwa w historii świata, niż pragnienie rozpowszechnienia tzw. rządów klasy robotniczej. Miliony najwnych, zastraszanych ludzi ginęło za nierealne obietnice i utopijne pomysły tzw. przywódców mas. I dziś jeszcze mają ich pogrobowcy wychodzić na światło dzienne i belkotać nieprawdę i kłamać wbrew prawdzie. Łajdaki i nikczemnicy. Nie osądzeni za swoje nie ne czyny. Ale, Poeta pamięta. .. Niewielka to pociecha, ale chociaż tyle.
@Pamiętajmy o ogrodach. - Jasne, samo dobro, jak komuniści doszli do władzy tworząc PRL, to sami dobrzy ludzie, niezależni, uczciwi, wielcy patrioci, zlikwidowali analfabetyzm, postawili na nowo przemysł itp. itd, Polska przedwojenna była be i fe, Gdynia powstała samoistnie, podobnie jak Staropolski Okręg Przemysłowy, Polska rozbudowywała armię, brakowało paru lat, aby zdać łupnia agresorom, mój tato i mama urodzili się w latach przedwojennych, jednak nie byli analfabetami. Gdyby nie wojną, bylibyśmy mocarstwem skali europejskiej, ale to nie było Zachodowi na rękę i tak pozostało.
@Eblloong - Panie Eblloong jest pn pozbawionym kultury będąc ponoć człowiekiem wykształconym, ja wolę orła co ma co nieco w głowie niż tylko koronę, będąc człowiekiem jak Pan pisze wykształconym to powinien Pan wiedzieć że i robol takim jak Pan jest potrzebyny
ci ze zdjecia na szczaw liście pompować.
mieszkajacy w tym miescie to zascianek komuny i zacofania.
Zwracam sie do forumowych "faszystów". Kazdy Polak ma prawo swietowac jak cche i kiedy che i co chce na tym polega Demokracja i pluralizm. Lewica prawica centrum wszyscy maja prawo do swietowania i proby ograniczenia tego to faszyzm.
Hole d. .. ki hop do kupki. kiedys "Proletariusze. .. .laczcie się"
O pracownikach, ich ochronie mówi szef sld to jakaś kpina, jednocześnie zwalnia ludzi, mówi o rządzących którzy maja wprowadzić gospodarkę na drogę rozwoju, a jak pan z tym drugim dużym wprowadzacie miasto i wyprowadzanie z kryzysu, zwalniając ludzi lub zabierając im cześć etatów w przedszkolach! I ma pan czelność mówić o etosie pracy! Nazwisko i twarz ma się jedno, ale jak widać ona już przechodzi do historii i to nie tej pozytywnej. P S zniczem wasze rządy nie różnią się od tych w kraju!
@HvK - ty chyba nie odróżniasz faszystów od narodowców i patriotów ale narracja KOMUNISTÓW jest znana