UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wpisy, jakby to jeden pisowski troll z kaliningradzkiego okręgu, czasami lepiej się nie odezwać niż napisac głupotę. Zeby nie było nigdy w życiu nie glosowałem na tzw lewicę i tzw. prawicę i nie będę, bo, jak wielu nie mam swojej partii, nie jestem niczyim elektoratem, ale jak ktos mi nie przeszkadza, to niech świętuje i się gromadzi, a pis mi przeszkadza.