A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co to za nielegany wiec, ygrupowanie? Gdzie Policja?!
Patrzę -Pomnik Odrodzenia, a obok słynna juz w Polsce dzialka Pana Cukiernika, wyraz slabości ratusza, pol hektara w samym środku miasta, tylko tam wypasających sie krów brakuje i pastuszka z fujarką.
@Pamiętajmy o ogrodach. - Na wumlu zryli ci tak pałkę ????? Czy rodzinka kiedys, tak "poprawna"politycznie ????
Czas szybko płynie. Jeżeli Pani Monice Falej starczy zapału i się nie zniechęci to może w Elblągu Lewica mieć sukcesy. Ale Lewica bez SLD a szczególnie bez Panów ze zdjęcia na górze. Zajmują się tyko sobą od lat i niech tak zostanie. Osoba bez powiązań z lokalną koterią mogła by założyć komitet i nawet ubiegać się o Prezydenta. Nie szkadzi, że z Olsztyna a nawet bardzo dbrze.
Zburzyc ten pomnik i wybudować jakiś wieżowiec z apartamentami. Chętnie kupiłbym w takim miejscu mieszkanie.
Ach jaki wspanialy czlowiek calego swiata, coz za kosmopolita. Rozumiem, ze zarcia produkowanego korporacyjnie tez nie ruszasz, tylko mech z lasu?
@Pamiętajmy o ogrodach. - Dużo racji, ale akurat panowie na zdjęciu z prawdziwą lewicą nic wspólnego nie mają, to tylko drogą do korytek dla nich. Smutne.
@Eblloong - PiS wam wymaluje najlepszego orła i i zawładnie wami jak komuniści. PiS wszystko określa nawet odcień koloru PiS wie najlepiej. To rasa panów. Kiedyś był taka rasa. Wszelkie zasady nawet czy stosować prezerwatywy ustala jeden chory starzec.
A w ogole jarzy co dzieje sie w Epecowie?
.. .żeby bezrobocie nie rosło. .P. Nowak, kpisz czy o drogę pytasz. wyrzucacie ludzi na bruk, bo taki był humor jednego dnia człowieka, który się izolował od wszystkich, plujesz pan na posłankę, która tych ludzi broni. I dzisiaj przypomniałeś sobie pan, że jesteś w jakimś LSD. I tak znowu za rok.