104
01.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co to za nielegany wiec, ygrupowanie? Gdzie Policja?!
KONSTYTUCJA (2020.05.01)

info

4  
  3
Patrzę -Pomnik Odrodzenia, a obok słynna juz w Polsce dzialka Pana Cukiernika, wyraz slabości ratusza, pol hektara w samym środku miasta, tylko tam wypasających sie krów brakuje i pastuszka z fujarką.
(2020.05.01)
@Pamiętajmy o ogrodach. - Na wumlu zryli ci tak pałkę ????? Czy rodzinka kiedys, tak "poprawna"politycznie ????
JonaszK. (2020.05.01)
Czas szybko płynie. Jeżeli Pani Monice Falej starczy zapału i się nie zniechęci to może w Elblągu Lewica mieć sukcesy. Ale Lewica bez SLD a szczególnie bez Panów ze zdjęcia na górze. Zajmują się tyko sobą od lat i niech tak zostanie. Osoba bez powiązań z lokalną koterią mogła by założyć komitet i nawet ubiegać się o Prezydenta. Nie szkadzi, że z Olsztyna a nawet bardzo dbrze.
Cz (2020.05.01)
Zburzyc ten pomnik i wybudować jakiś wieżowiec z apartamentami. Chętnie kupiłbym w takim miejscu mieszkanie.
Gosc6363 (2020.05.01)
Ach jaki wspanialy czlowiek calego swiata, coz za kosmopolita. Rozumiem, ze zarcia produkowanego korporacyjnie tez nie ruszasz, tylko mech z lasu?
(2020.05.01)
@Pamiętajmy o ogrodach. - Dużo racji, ale akurat panowie na zdjęciu z prawdziwą lewicą nic wspólnego nie mają, to tylko drogą do korytek dla nich. Smutne.
(2020.05.01)
@Eblloong - PiS wam wymaluje najlepszego orła i i zawładnie wami jak komuniści. PiS wszystko określa nawet odcień koloru PiS wie najlepiej. To rasa panów. Kiedyś był taka rasa. Wszelkie zasady nawet czy stosować prezerwatywy ustala jeden chory starzec.
Kasia49 (2020.05.01)
A w ogole jarzy co dzieje sie w Epecowie?
(2020.05.01)
.. .żeby bezrobocie nie rosło. .P. Nowak, kpisz czy o drogę pytasz. wyrzucacie ludzi na bruk, bo taki był humor jednego dnia człowieka, który się izolował od wszystkich, plujesz pan na posłankę, która tych ludzi broni. I dzisiaj przypomniałeś sobie pan, że jesteś w jakimś LSD. I tak znowu za rok.
Hipokryt (2020.05.01)