UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka "lewica"składająca kwiaty u stóp króla świętująca 1 Majowe święto ludzi pracy :)dobre ): dobre :)Sztandar wyprowadzić było już dawno temu a oni nadal maszerują :)Międzynarodówka była? :)Ja robotnik a myślę, ze nas wielu z chęcią pójdę świętować tyle, ze nie w to miejsce i nie z wami towarzysze

on1