A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
brawo lewica-----misiek
@Karol50 - na twojej wiadomosci jestem wyksztalconym czlowiem, a ty tepym robolem; (
Komuna to byl terror i przesladowanie. znam synkow postkomuny w ich krwi i potomkow sa wciaz znamiona przesladowania ludzi. A pis spi zamiast reagowac. feee
@Eblloong - Pomnik był postawiony w 1975 roku, przedstawia różne momenty historii Polski i chyba związki z tym Elbląga, ja nie bronię komunistów, ale orzeł bez korony to raczej symbol Piastów, chociaż kojarzy się ze zniewolenien przez Stalina. Monument w tym miejscu to wielkie nieporozumienie, to tereny śródmiejskie i powinny być ściśle zurbanizowane, a stało się odwrotnie, aby mógł powstać musiano wyburzyć parę wartościowych budynków. Liczę na to, że za jakieś 4 lata miasto wypłynie na szersze wody i panowie z lewicy pójdą do lamusa, podobnie jak ten kawałek spiżu, nikomu dziś niepotrzebny, a teren wokół odzyska swoje znaczenie, oby do tego doszło prędzej, czego życzę sobie i podobnie myślącym elblążanom.
@Eblloong - Nie można się wywyższać, ja nie jestem człowiekiem wykształconym, ale swoje wiem.
Te zapisy właśnie zostały wykreślone. Dzięki właśnie prezydentowi jakiego ma Polska. Świeża informacja. To, że o tym nie słychać w mediach to już wiesz.
Przecz z komuną na zawsze!!!!!
LEWICA buuuuu, tuczą się na państwowej kasie, jeżą JAGUARAMI, mieszkają w willach, i kszyczą czego by nie zrobili i dali ludziom, ale warto cofnąć się do lat 90,nigdy więcej komunistów i ich spadkobierców.
@Eblloong - Przykre ale ich nie obchodzi los robotnika, widać to na co dzień bi ich nie widać aby coś rozwijali. Chyba, że własne chore ambicje.