104
01.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brawo lewica-----misiek
(2020.05.01)

info

10  
  37
@Karol50 - na twojej wiadomosci jestem wyksztalconym czlowiem, a ty tepym robolem; (
Eblloong (2020.05.01)
Komuna to byl terror i przesladowanie. znam synkow postkomuny w ich krwi i potomkow sa wciaz znamiona przesladowania ludzi. A pis spi zamiast reagowac. feee
(2020.05.01)

info

22  
  12
Lewica ma w tej chwili dużą szansę wejść w rolę zapisaną Solidarności. Dlatego największa centrala związkowa milczy od początku pandemii. Ani słowa o potrzebie obrony pracowników na umowach śmieciowych. Nic o zapisach w nowej wersji Tarczy o prawie zwalniania ludzi przez maila. Proszę przeliczyć jaka jest pomoc Państwa dla osoby zwalnianej z normalnej umowy o pracę w relacji do takiej samej pomocy dla osób na samozatrudnieniu. Tak jakby przyszłością rynku pracy nie były już etaty i wszyscy będziemy zakładali działalność aby "biedny"pracodawca nie musiał ponosić zbyt dużych kosztów.
(2020.05.01)
@Eblloong - Pomnik był postawiony w 1975 roku, przedstawia różne momenty historii Polski i chyba związki z tym Elbląga, ja nie bronię komunistów, ale orzeł bez korony to raczej symbol Piastów, chociaż kojarzy się ze zniewolenien przez Stalina. Monument w tym miejscu to wielkie nieporozumienie, to tereny śródmiejskie i powinny być ściśle zurbanizowane, a stało się odwrotnie, aby mógł powstać musiano wyburzyć parę wartościowych budynków. Liczę na to, że za jakieś 4 lata miasto wypłynie na szersze wody i panowie z lewicy pójdą do lamusa, podobnie jak ten kawałek spiżu, nikomu dziś niepotrzebny, a teren wokół odzyska swoje znaczenie, oby do tego doszło prędzej, czego życzę sobie i podobnie myślącym elblążanom.
(2020.05.01)
@Eblloong - Nie można się wywyższać, ja nie jestem człowiekiem wykształconym, ale swoje wiem.
(2020.05.01)
Te zapisy właśnie zostały wykreślone. Dzięki właśnie prezydentowi jakiego ma Polska. Świeża informacja. To, że o tym nie słychać w mediach to już wiesz.
(2020.05.01)
Przecz z komuną na zawsze!!!!!
Młodość (2020.05.01)

info

23  
  9
LEWICA buuuuu, tuczą się na państwowej kasie, jeżą JAGUARAMI, mieszkają w willach, i kszyczą czego by nie zrobili i dali ludziom, ale warto cofnąć się do lat 90,nigdy więcej komunistów i ich spadkobierców.
slawekel1 (2020.05.01)

info

24  
  7
@Eblloong - Przykre ale ich nie obchodzi los robotnika, widać to na co dzień bi ich nie widać aby coś rozwijali. Chyba, że własne chore ambicje.
(2020.05.01)