UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
LEWICA buuuuu, tuczą się na państwowej kasie, jeżą JAGUARAMI, mieszkają w willach, i kszyczą czego by nie zrobili i dali ludziom, ale warto cofnąć się do lat 90,nigdy więcej komunistów i ich spadkobierców.
slawekel1