UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Eblloong - Przykre ale ich nie obchodzi los robotnika, widać to na co dzień bi ich nie widać aby coś rozwijali. Chyba, że własne chore ambicje.


Anuluj