UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lewica ma w tej chwili dużą szansę wejść w rolę zapisaną Solidarności. Dlatego największa centrala związkowa milczy od początku pandemii. Ani słowa o potrzebie obrony pracowników na umowach śmieciowych. Nic o zapisach w nowej wersji Tarczy o prawie zwalniania ludzi przez maila. Proszę przeliczyć jaka jest pomoc Państwa dla osoby zwalnianej z normalnej umowy o pracę w relacji do takiej samej pomocy dla osób na samozatrudnieniu. Tak jakby przyszłością rynku pracy nie były już etaty i wszyscy będziemy zakładali działalność aby "biedny"pracodawca nie musiał ponosić zbyt dużych kosztów.