A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@erg. - DEMOKRATA KOMUNISTA ciekawe, po 90 roku najwięcej demokratów to komuniści, którzy w obawie o swoje d, ,, ,p zrobili grubą kreskę dzięki Mazowieckiemu
A ja w nawiazaniu do tytulu: Lewica pamieta o 1Maja, ja pamietam o lewicy ktora w Grudniu 70 (mialem 23 lata)strzelala bez litosci do ludzi ma ulicach, powtorzyla to bez skrupulow w stanie wojennym na poczatku lat 80,biora mnie torsje jak na nich patrze. Garbusiarz cyklista
Kazdy z nich ma panstwowa fuche czy to szczesliwy traf?
Mańkut won - precz z komuną
LEWICA PAMIĘTA - to proszę pójść na ul. 1Maja (dwa miejsca)- dla podpowiedzi pomnik i tablica
@Cz - A co tu po lewicy? Będzie to samo co było ! Pisior jakiś z zapleczem rządowym i kasa ! Z możliwościami, powrót do miasta wojewódzkiego, rozwój, budowa portu, pogłębienie kanału elbląskiego, kolej nad zalewowa, hale na targi rolnicze, ogrodnicze, fabryki przy obwodnicach co podatki płacą w Elblągu, a nie w rajach. Co mi po Pani Falej ? Jak to wiecznie pusta kieszeń, Witold powiada, z pustego to i Salomon nie naleje, więc ja osobiście chcemy kogoś z kasą, zapleczem decyzyjnym, tak żeby później nie gadali, że nie ma i nie będzie ! Ludzie, Elbląg już był bastionem lewicy i co mamy ? Nic nie na, nawet nie ma z czego cofać !potrzebne są zmiany i szansa, dla tych co mogą dużo i mają pieniądze ! PiS w Elblągu słabo wypadał, więc uważam, że bardzo by się starali, jak najwięcej chcieliby kasy wpompować, aby przejąć bastion elbląski lewicy !
@Eblloong - Może i masz jakieś wyksztalcenie ale poziomu i klasy brak
Czemu nie ! Byle był rozwój, chęci i kasa !
@Cz - Takich pogrobowców z PZPR i każdej formacji biorącej udział w ciemiężeniu narodu znajdziemy w każdym ugrupowaniu politycznym. To jest jak wielka pajęcza sieć zarzucona na ten kraj po 1989 roku. Dlatego tkwimy i nie potrafimy wydostać się z ogarniającego ten kraj chaosu politycznego, społecznego i zbliżającego się wielkimi krokami krachu gospodarczego. Bardzo dobrze ktoś pilnuje aby w Polsce społeczeństwo było rozdarte wiecznym sporem przy współudziale rodzimych kompradorów.
Patriota szanuje innych Polaków. Faszysta uważa ze jego "racja jest święta racja i moja racja jest mojsza niż twojasza". Poszli pod pomnik złozyli kwiaty w t ten sposob swietuja. Jaki macie z tym problem? Dajcie ludziom zyc tak jak uwazaja.