A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oni zamiast zajmować się robotnikiem zajmują się zboczeńcami ot taka lewica
A gdzie towarzysz lewak Robert Kotliński
@Pamiętajmy o ogrodach. - Brak logicznego myślenia u Ciebie. Nie pomstuje się na tych naiwnych, oszukanych robotników lecz na lewactwo które okradało, mordowało, niewoliło swoich obywateli. Precz z lewakami !
Panowie jestescie już niemodni, jak cala ta elblaska wladza,
Do Cz. Napewno mniej jak tych z po, koalicji, wiosny i psl, o sld to nie wspomnę każdy urząd szkoła, praca to wszyscy prawie należeli, tyllko ważne jest to kto był nadgorliwcem. .. ..
Należeć nie znaczy nic, niraz to był przymus lub szantarz, ważne są czyny. ..
@Cz - 90% ? Zdrowo chyba popiłeś dzisiaj wspominając (swoją?)komuszą przeszłość. .. Bez pozdrowień
Żenujące opinie wielu obywateli, którzy mają zakodowaną we krwi tzw. polaczkowość. Czyli nieustanne pragnienie dokopania komuś, zgnojenia go czy zmieszania z błotem. A za co? - Za to, że ma inne poglądy, że ma inny kolor skóry lub po prostu ekstrawagancko się ubiera. - I nieważne, że odbywa się to na przykład po niedzielnej mszy, po komunii świętej. Zniszczyć, zdeptać, opluć, obrzucić łajnem. Nie dziwi nic. - Bowiem czytelny przekaz idzie z góry. Cienka tak polska demokracja jest, bardzo cienka.
Wpisz w Google:
Wstydliwy rodowód popleczników Platformy – list otwarty – Krzysztof Pasierbiewicz
A portelik zawsze nie zapomina o swoich. .. ..