104
01.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oni zamiast zajmować się robotnikiem zajmują się zboczeńcami ot taka lewica
(2020.05.01)
A gdzie towarzysz lewak Robert Kotliński
(2020.05.01)

info

7  
  2
@Pamiętajmy o ogrodach. - Brak logicznego myślenia u Ciebie. Nie pomstuje się na tych naiwnych, oszukanych robotników lecz na lewactwo które okradało, mordowało, niewoliło swoich obywateli. Precz z lewakami !
(2020.05.01)
Panowie jestescie już niemodni, jak cala ta elblaska wladza,
(2020.05.01)

info

8  
  1
Do Cz. Napewno mniej jak tych z po, koalicji, wiosny i psl, o sld to nie wspomnę każdy urząd szkoła, praca to wszyscy prawie należeli, tyllko ważne jest to kto był nadgorliwcem. .. ..
(2020.05.01)

info

3  
  0
Należeć nie znaczy nic, niraz to był przymus lub szantarz, ważne są czyny. ..
(2020.05.01)

info

1  
  2
@Cz - 90% ? Zdrowo chyba popiłeś dzisiaj wspominając (swoją?)komuszą przeszłość. .. Bez pozdrowień
sz@rak (2020.05.01)
Żenujące opinie wielu obywateli, którzy mają zakodowaną we krwi tzw. polaczkowość. Czyli nieustanne pragnienie dokopania komuś, zgnojenia go czy zmieszania z błotem. A za co? - Za to, że ma inne poglądy, że ma inny kolor skóry lub po prostu ekstrawagancko się ubiera. - I nieważne, że odbywa się to na przykład po niedzielnej mszy, po komunii świętej. Zniszczyć, zdeptać, opluć, obrzucić łajnem. Nie dziwi nic. - Bowiem czytelny przekaz idzie z góry. Cienka tak polska demokracja jest, bardzo cienka.
erg. (2020.05.01)
Wpisz w Google: Wstydliwy rodowód popleczników Platformy – list otwarty – Krzysztof Pasierbiewicz
.......................... (2020.05.01)

info

5  
  2
A portelik zawsze nie zapomina o swoich. .. ..
(2020.05.01)

info

6  
  1