UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja w nawiazaniu do tytulu: Lewica pamieta o 1Maja, ja pamietam o lewicy ktora w Grudniu 70 (mialem 23 lata)strzelala bez litosci do ludzi ma ulicach, powtorzyla to bez skrupulow w stanie wojennym na poczatku lat 80,biora mnie torsje jak na nich patrze. Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj