UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja w nawiazaniu do tytulu: Lewica pamieta o 1Maja, ja pamietam o lewicy ktora w Grudniu 70 (mialem 23 lata)strzelala bez litosci do ludzi ma ulicach, powtorzyla to bez skrupulow w stanie wojennym na poczatku lat 80,biora mnie torsje jak na nich patrze. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1