UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cz - A co tu po lewicy? Będzie to samo co było ! Pisior jakiś z zapleczem rządowym i kasa ! Z możliwościami, powrót do miasta wojewódzkiego, rozwój, budowa portu, pogłębienie kanału elbląskiego, kolej nad zalewowa, hale na targi rolnicze, ogrodnicze, fabryki przy obwodnicach co podatki płacą w Elblągu, a nie w rajach. Co mi po Pani Falej ? Jak to wiecznie pusta kieszeń, Witold powiada, z pustego to i Salomon nie naleje, więc ja osobiście chcemy kogoś z kasą, zapleczem decyzyjnym, tak żeby później nie gadali, że nie ma i nie będzie ! Ludzie, Elbląg już był bastionem lewicy i co mamy ? Nic nie na, nawet nie ma z czego cofać !potrzebne są zmiany i szansa, dla tych co mogą dużo i mają pieniądze ! PiS w Elblągu słabo wypadał, więc uważam, że bardzo by się starali, jak najwięcej chcieliby kasy wpompować, aby przejąć bastion elbląski lewicy !