UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patriota szanuje innych Polaków. Faszysta uważa ze jego "racja jest święta racja i moja racja jest mojsza niż twojasza". Poszli pod pomnik złozyli kwiaty w t ten sposob swietuja. Jaki macie z tym problem? Dajcie ludziom zyc tak jak uwazaja.

HvK

Anuluj