UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I bardzo dobrze jeżdżą chyba chcą się popisać jak to oni umieją szybko jeździć bo mam takie zaj..auto chłopy ogarnijcie się noga z gazu pośpiech wam nic nie pomoże A może wręcz zaszkodzić!!!gadać jak do słupów!