UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętacie, jak w 2000 roku ubierała się młodzież w Elblągu? Przypomnę - w dresy z paskami (nawet czterema)Oni teraz są dorośli (starsi o 20 lat)i często mają samochody. Tyle w temacie.


Anuluj