UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze jeżdżą chyba chcą się popisać jak to oni umieją szybko jeździć bo mam takie zaj..auto chłopy ogarnijcie się noga z gazu pośpiech wam nic nie pomoże A może wręcz zaszkodzić!!!gadać jak do słupów!


Anuluj