UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co sięgać tak daleko za granice miasta. Wystarczy popatrzeć co ELBLONGI wyprawiają przy własnych śmietnikach pod blokami. Świadomość jest taka że jak przepisy pozwalają na wystawianie mebli które zabiera firma w każdy piątek to zaraz ELBLONGI wpadli na pomysł że można tam również umieścić całą zawartość po remoncie łazienki i WC czyli stare brudne wanny umywalki, muszle klozetowe i gruz. .Kultura i obycie aż w oczy bije, oślepnąć można od ich nadmiaru. Władze miasta powinny podjąć walkę z ta patologia a także wywrzeć nacisk na zarządców nieruchomości.