UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będę z ukrycia robić fotki i na policję wysyłać. Donoszenie na takich degeneratów (zdjęcie z numerem rejestracyjnym)to sama przyjemność, tak że uważajcie. Mam dobry aparat i nie zawaham się go użyć!


Anuluj