UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co właściciel terenu ma pilnować bydło?? W takim razie niech właściciele terenów stawiają płoty zasieki, wtedy nigdzie się nie ruszysz, albo będziesz płakał, że lasy pozamykane, poogradzane płotami - a teraz byś chciał by "ktoś" Cię wpuszczał i jeszcze za Ciebie sprzątał i kary płacił?? Reagować na reakcję tych normalnych i karać tych brudasów jak przestępców. Idąc Twoim tokiem rozumowania pozwalasz na ten syf, ponieważ idiota nie poniesie żadnej odpowiedzialności i tylko będzie podrzucał śmieci co chwilę na teren jakiegoś właściciela. A mianowicie "ktoś" podrzucał mi śmieci na mój teren, 1 posprzątałem, 2 też 3 zadzwoniłem na SM zgłoszenia przyjąć nie chcieli telefonicznie - po długiej zwykłej nie aroganckiej rozmowie zgłoszenie przyjęte, przyjechali - pokazałem im śmieci, zrobili zdj. PRZY NICH POSPRZĄTAŁEM - usłyszałem, że zajmą się problem i będą kontaktować się telefonicznie. Po czym tego samego dnia dostaje wiadomość od zarządcy mojego terenu, że mam posprzątać teren pod groźbą kary - gdzie problem nie polegał na sprzątnięciu, a ustalenia syfiarza który mieszka nie daleko w klatce, w sumie. Ale SM EKO PATROL - tak się zwą nie są od ustalania takich rzeczy.

Tomasz85