34
19.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
圣诞快乐
Elblążanin 2020 (2020.04.18)
masz dziecko np 6latka, co ci szkodzi na przeszkodzie zeby wytlumaczyc mu skad sie biora dzieci? masz jakies opory? ktos ci zabrania ?
(2020.04.18)
Na zdjęciach oprócz księdza w złotej sukience (pewnie nici też pozłacane…. )i złotych kielichów (jak mawia klasyk „złote a skromne”)widzę śliczne ikony z Maryją, więc może przy tej okazji warto przypomnieć skąd wziął się kult maryjny w kościele katolickim bo może nie wszyscy czytelnicy portEl wiedzą.
(2020.04.18)

info

5  
  2
Gdzie są ci wszyscy księża i zakonnice co na każdym kroku wypowiadają się w sprawie ochrony życia a kiedy potrzeba stanąć do pracy w hospicjach lub domach opieki społecznej to ich nigdy nie ma. To kolejny dowód na to, że od ponad 1000 lat kościół w Polsce jest tylko od brania pieniędzy a nie od pomagania chorym.
(2020.04.18)

info

7  
  6
Ja bez żadnego trybu: Koronawirus ewidentnie obnażył prostą prawdę, że biskupi i cały kler są Nam absolutnie niepotrzebni ! Wręcz zbyteczni, balast dla społeczeństwa. Z którego działań nic dobrego kompletnie nie wynika a kosztują wszystkich podatników co roku 19 mld złotych – tyle kościół co roku otrzymuje z funduszu kościelnego i różnych subwencji. Kościół jest także drugim właścicielem ziemi i nieruchomości w Polsce zaraz po terenach należących do Skarbu Państwa.
(2020.04.18)

info

8  
  5
Ludzie skierujcie swoją aktywności na coś pożytecznego w życiu a nie na religijne bajki i niedorzeczności. Rozpasani księża i ich kościoły są całkowicie zbędne. Są tragicznym i kosztownym obciążeniem dla Świata. Powodem i przyczyną większości wojen i masowych mordów w dziejach ludzkości.
(2020.04.18)
Już chciałam zagłosować na lewicę ale po przeczytaniu poniższych komentarzy nie zagłosuję. Wypowiedzi tej grupy ludzi są obrzydliwe, nie potrafią niczego uszanować.
(2020.04.19)

info

5  
  3
tak robercie k, oni nawet fiu. .. .y mają pozłacane, . .. .. znowu toto wypełzło. .. .
żonkil44 (2020.04.19)

info

1  
  2
jeszcze jedno, rk, twój przekaz jest tak prymitywny że dzieciaki edukacji wczesnoszkolnej potrafią się dojrzalej wypowiadać. .. .
żonkil44 (2020.04.19)

info

2  
  0
Dziękuję księdzu Andrzejowi i księdzu Igorowi za umożliwienie uczestnictwa wirtualnie dzisiejszej liturgii Wiekanocnej
DZIĘKUJĘ (2020.04.19)

info

4  
  0