A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
圣诞快乐
masz dziecko np 6latka, co ci szkodzi na przeszkodzie zeby wytlumaczyc mu skad sie biora dzieci? masz jakies opory? ktos ci zabrania ?
Gdzie są ci wszyscy księża i zakonnice co na każdym kroku wypowiadają się w sprawie ochrony życia a kiedy potrzeba stanąć do pracy w hospicjach lub domach opieki społecznej to ich nigdy nie ma. To kolejny dowód na to, że od ponad 1000 lat kościół w Polsce jest tylko od brania pieniędzy a nie od pomagania chorym.
Ja bez żadnego trybu: Koronawirus ewidentnie obnażył prostą prawdę, że biskupi i cały kler są Nam absolutnie niepotrzebni ! Wręcz zbyteczni, balast dla społeczeństwa. Z którego działań nic dobrego kompletnie nie wynika a kosztują wszystkich podatników co roku 19 mld złotych – tyle kościół co roku otrzymuje z funduszu kościelnego i różnych subwencji. Kościół jest także drugim właścicielem ziemi i nieruchomości w Polsce zaraz po terenach należących do Skarbu Państwa.
Ludzie skierujcie swoją aktywności na coś pożytecznego w życiu a nie na religijne bajki i niedorzeczności. Rozpasani księża i ich kościoły są całkowicie zbędne. Są tragicznym i kosztownym obciążeniem dla Świata. Powodem i przyczyną większości wojen i masowych mordów w dziejach ludzkości.
Już chciałam zagłosować na lewicę ale po przeczytaniu poniższych komentarzy nie zagłosuję. Wypowiedzi tej grupy ludzi są obrzydliwe, nie potrafią niczego uszanować.
tak robercie k, oni nawet fiu. .. .y mają pozłacane, . .. .. znowu toto wypełzło. .. .
jeszcze jedno, rk, twój przekaz jest tak prymitywny że dzieciaki edukacji wczesnoszkolnej potrafią się dojrzalej wypowiadać. .. .
Dziękuję księdzu Andrzejowi i księdzu Igorowi za umożliwienie uczestnictwa wirtualnie dzisiejszej liturgii Wiekanocnej