UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zdjęciach oprócz księdza w złotej sukience (pewnie nici też pozłacane…. )i złotych kielichów (jak mawia klasyk „złote a skromne”)widzę śliczne ikony z Maryją, więc może przy tej okazji warto przypomnieć skąd wziął się kult maryjny w kościele katolickim bo może nie wszyscy czytelnicy portEl wiedzą.