UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na zdjęciach oprócz księdza w złotej sukience (pewnie nici też pozłacane…. )i złotych kielichów (jak mawia klasyk „złote a skromne”)widzę śliczne ikony z Maryją, więc może przy tej okazji warto przypomnieć skąd wziął się kult maryjny w kościele katolickim bo może nie wszyscy czytelnicy portEl wiedzą.