UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję księdzu Andrzejowi i księdzu Igorowi za umożliwienie uczestnictwa wirtualnie dzisiejszej liturgii Wiekanocnej
DZIĘKUJĘ
Dziękuję księdzu Andrzejowi i księdzu Igorowi za umożliwienie uczestnictwa wirtualnie dzisiejszej liturgii Wiekanocnej
DZIĘKUJĘ