UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję księdzu Andrzejowi i księdzu Igorowi za umożliwienie uczestnictwa wirtualnie dzisiejszej liturgii Wiekanocnej

DZIĘKUJĘ

Anuluj