UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie są ci wszyscy księża i zakonnice co na każdym kroku wypowiadają się w sprawie ochrony życia a kiedy potrzeba stanąć do pracy w hospicjach lub domach opieki społecznej to ich nigdy nie ma. To kolejny dowód na to, że od ponad 1000 lat kościół w Polsce jest tylko od brania pieniędzy a nie od pomagania chorym.